Fernando Santos’un eski öğrencisi Beşiktaş’a doğru! Anlaşma sağlandı

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Siyah-Beyazlılar, transferdeki öncelikli hedefi olan yıldız oyuncunun kadroya katılması konusunda önemli bir aşama kaydetti. Yapılan görüşmeler sonucunda oyuncu tarafıyla anlaşma sağlandığı belirtildi.

FERNANDO SANTOS’TAN TRANSFER AÇIKLAMASI

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, deplasmanda 1-0 kaybedilen Sivasspor maçının ardından transfer konusunda kendisine sorulan soruyu yanıtlarken deneyimli teknik adam, “Ben, bu konuyla ilgili yönetime ve Samet Hocamıza güveniyorum. İlla tabii ki bir şeyler olacaktır. Bu konu hakkında şu an konuşmama da gerek yok” ifadelerini kullanmıştı.

3.5 YILLIK SÖZLEŞME

Portekiz basınından Zerozero, Beşiktaş ile William Carvalho arasında anlaşmanın sağlandığını duyurdu. Real Betis ile olan sözleşmesinin bitimine 2.5 yıl olan 31 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş’ın teklifini kabul ettiği ve Siyah-Beyazlılar ile 3.5 yıllık bir sözleşme konusunda anlaştığı belirtiliyor.

ESKİ HOCASIYLA BULUŞUYOR

William Carvalho, 5.5 sezon geçirdiği Real Betis’ten ayrılmaya ikna olmuş durumda. Portekizli oyuncu, daha önce milli takımda çalıştığı Fernando Santos ile Beşiktaş’ta yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyor. Fernando Santos’un da Beşiktaş’ta transfer adına ilk olarak kendisini istediği ifade edilmekte.

BETIS’İN İKNA OLMASI YAKIN

Zerozero, Real Betis ile Beşiktaş arasında henüz bir anlaşma sağlanamadığını fakat ortak bir yolda görüşmelerin olumlu sonuçlanacağına inanıldığını belirtiyor. Oyuncunun Beşiktaş’a gitmek istemesi nedeniyle Real Betis’in anlaşmaya ikna olacağı aktarılmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x